• Informujemy, że z dniem 12 września 2022r. zaczynamy wydawanie obiadów w Szkole Podstawowej w Radulach. Szczegółowe informacje znajdą Państwo poniżej oraz w  zakładce ogłoszenia  w dzienniku elektronicznym.

Regulamin korzystania ze stołówki szkolnej w Szkole Podstawowej w Radulach

1. Zasady korzystania ze stołówki szkolnej reguluje Uchwała Nr XVI/93/08 Rady Miejskiej  w Tykocinie z dnia 26 marca 2008r. w sprawie ustalenia zasad i trybu korzystania ze stołówek (...) prowadzonych przez Gminę Tykocin.

2. Ze stołówki szkolnej mogą korzystać wszyscy uczniowie oraz pracownicy szkoły.

3. Zapisu na obiady  dokonują rodzice w jednej z następujących form:

- przez dziennik elektroniczny- wiadomość dla administratora,

- osobiście w sekretariacie szkoły,

- wiadomość na adres poczty  poczty elektronicznej:szkolaradule@wp.pl ,

- smsem na n-r 606 475 021,

z podaniem imienia i nazwiska dziecka oraz klasy.

Zgłoszenia nie dokonują rodzice, którym obiady finansuje  MGOPS.

1. Miesięczną, naliczaną z góry, należność za obiady należy uiścić do 10-go dnia  każdego miesiąca wyłącznie na rachunek bankowy Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Tykocinie  nr 70 8060 0004 0710 1919 2000 0040, tytułem: obiad, imię i nazwisko dziecka, miesiąc.
        2. W indywidualnych przypadkach możliwe jest przesunięcie terminu wpłaty,  po wcześniejszym uzgodnieniu  z sekretarzem szkoły.
        3. O zaległych opłatach rodzice są informowani przez dziennik elektroniczny. W przypadku nieuregulowania przez rodzica płatności do 15 dnia danego miesiąca, wydawanie obiadów zostaje wstrzymane.
        4. Odliczeń za czasową nieobecność dziecka na obiedzie  (powyżej 3 dni) dokonuje się  w następnym miesiącu. Warunkiem  uwzględnienia odliczeń jest zgłoszenie nieobecności telefonicznie  85 686 93 36. Odliczenie następuje od następnego dnia po dokonaniu zgłoszenia.
        5. Rezygnację z obiadów  rodzic składa  na piśmie, z końcem  miesiąca.
        6. Niewłaściwe zachowanie ucznia  w stołówce jest zgłaszane wychowawcy oraz rodzicom.

Na obiad składa się: zupa, drugie danie i napój

Koszt: 4,40 zł zestaw, 3,50 zł obiad, 0,90 zł zupa.