• Wycieczka do FastPark

• Dnia 20.09 uczniowie klas IV- VIII, a 21.09.2023r. uczniowie klas I-III uczestniczyli w wycieczce do FastPark.

Każdy uczestnik wycieczki znalazł coś dla siebie. Był to aktynie spędzony czas.

• Wizyta strażaków

• W dniu  19 września 2023 r. na zaproszenie  pani  pedagog Kingi Potrzebko, przyjechali do nas strażacy z Jednostki Straży Pożarnej w Jeżewie Starym. Celem spotkania było przeprowadzenie rozmowy dotyczącej tematyki bezpieczeństwa  oraz zapobiegania powstawaniu pożarom - w szkole, domu, na podwórku, a także w innych miejscach, gdzie mogą znaleźć się dzieci, udzielania pierwszej pomocy  oraz przybliżenie pracy strażaka.

Następna część spotkania odbyła się na zewnątrz, gdzie uczniowie oraz nauczyciele mieli okazję do zapoznania się ze sprzętem wykorzystywanym podczas prowadzenia akcji ratowniczo - gaśniczych.

Bardzo dziękujemy za ciekawe spotkanie.

• Spektakl teatralny pt. "Pierwszy dzień Amelki"

• 12.09.2023r. dzieci z klas 0- IV uczestniczyły  w przedstawianiu teatralnym pt. „Pierwszy dzień Amelki" .

Aktorzy Teatru „Zamaskowani” w zabawny sposób przedstawili Amelkę i jej mamę Kasię. Dzieci świetnie się bawiły, żywiołowo reagowały na sytuacyjne żarty. Było to bardzo pouczające przedstawienie.