9 kwietnia odbył się Wiosenny Konkurs Recytatorski. Udział brały chętne dzieci z klas 0-3. Recytowane wiersze o tematyce wiosennej były ciekawie i barwnie zaprezentowane. Publiczność gromkimi brawami oklaskiwała wszystkich uczestników.
Wyniki konkursu
W kategorii 0-1:
I miejsce - Marek Kovalchuk
II miejsce- Izabela Matyszewska i Marysia Rzędzian
III miejsce - Alicja Ostrowska
W kategorii klas 2-3:
I miejsce- Janek Nartowicz
II miejsce - Małgosia Jakimiec
III miejsce - Aniela Kulikowska
Wszystkim bardzo gratulujemy!