12 listopada 2025 roku w naszej szkole miał niecodzienny charakter, bowiem uroczyście obchodzono Narodowe Święto Niepodległości. Od samego rana odczuć można było odświętną, patriotyczną atmosferę.
Uroczysta akademia rozpoczęła się od wprowadzenia pocztu flagowego i wspólnego odśpiewania hymnu państwowego. W dalszej części uczniowie kl. IV I V zaprezentowali inscenizację słowno -muzyczną. Część artystyczna wprowadziła zgromadzonych w atmosferę wydarzeń poprzedzających datę 11 listopada 1918 roku.
Apel przygotowała pani Anna Rzędzian i pani Kinga Potrzebko.
Serdecznie dziękujemy za przepiękną akademię.