Aktualności

          • Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego

          • W naszej szkole odbył się Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego, który jak co roku zgromadził wielu miłośników sportowych emocji.

            W kategorii chłopców:

            I miejsce - Dawid Augustynowicz

            II miejsce - Konrad Sołowiński

            III miejsce - Błażej Kowalewski

            W kategorii dziewcząt:

            I miejsce - Dominika Nartowicz

            II miejsce - Martyna Sobczak

            III miejsce - Ewa Korkuc

            Gratulujemy !!!

          • Mikołajkowy Turniej Warcabowy

          • W szkole odbył się Mikołajkowy Turniej Warcabowy, który cieszył się dużym zainteresowaniem wśród uczniów.

            Zwycięzcy w kategorii klas VI- VIII:

            I miejsce - Konrad Sołowiński

            II miejsce -Anna Chmielewska

            III miejsce -Julia Krzewska

            III miejsce -Michał Popławski

          • Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego

          • 7 grudnia miłośnicy gry tenisa stołowego spotkali się w naszej sali gimnastycznej, by rywalizować w Mikołajkowym Turnieju Tenisa Stołowego. Został on zorganizowany przez Uczniowski Klub Sportowy w Radulach. W turnieju udział wzięli absolwenci i rodzice naszej szkoły. Po emocjonujacych rozgrywkach wyłoniono zwycięzców.

            W kategorii kobiet:

            I miejsce- Ewa Klempert

            II miejsce -Paulina Jackowska

            III miejsce -Dominika Nartowicz

            W kategorii mężczyzn:

            I miejsce -Damian Kozłowski

            II miejsce -Paweł Jackowski

            III miejsce -Konrad Kijek

            Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom!

          • Mikołajkowy Turniej Szachowy

          • Mikołajkowy Turniej Szachowy, to wspólny czas logicznego myślenia w celu znalezienia dobrej strategii w trudnych sytuacjach. Uczniowie klas III-VIII z wielkim zaangażowaniem wzięli udział w corocznych rozgrywkach.

            I miejsce - Dawid Augustynowicz kl. VII

            II miejsce - Konrad Sołowiński kl. VI

            III miejsce- Natalia Dworakowska kl. VII

          • Projekt "Wyjście z klasą"

          • 4 grudnia 2025r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w wycieczce do Warszawy, zorganizowanej w ramach projektu „Wyjście z klasą”. Głównym punktem programu była wizyta w Teatrze Capitol, gdzie obejrzeliśmy magiczny spektakl „Królowa Śniegu”.

            Przedstawienie zachwyciło uczestników piękną scenografią, świetną grą aktorską oraz muzyką, która wprowadziła wszystkich w wyjątkowy, zimowy nastrój.

            Po spektaklu udaliśmy się na Jarmark Bożonarodzeniowy, gdzie dzieci miały okazję poczuć prawdziwą świąteczną atmosferę. Spacer między kolorowymi straganami, degustacja regionalnych przysmaków oraz możliwość zakupu ręcznie wykonanych ozdób sprawiły, że czas spędzony na jarmarku był niezwykle przyjemny i pełen wrażeń.

            Wycieczka była nie tylko okazją do kontaktu z kulturą, ale także do wspólnej integracji i budowania pozytywnych relacji w grupie.

          • Andrzejki

          • Czwartek 27 listopada w naszej szkole przebiegał pod hasłem wróżb i zabaw andrzejkowych, które przygotowali uczniowie klasy VIII i Samorzad Szkolny.

            Uczniowie mogli poznać swoją bliższą i dalszą przyszłość.

            Podczas zabaw muzycznych śmiechu było co niemiara. Mamy nadzieję,że w przyszłym roku zabawa będzie równie udana !

          • Turniej Ringo

          • Za nami szkolny Turniej Ringo. Wzięło w nim udział 6 drużyn składających się z uczniów klas IV-VIII. Po wielu bojach i zaciętej walce wyłoniono zwycięzców.

            I miejsce kpt. Tomasz Sadowski kl. VIII

            Paweł Sikorski kl. VIII

            Adam Wołosiewicz kl. VIII

            Krystian Frankowski kl. VIII

            Michał Popławski kl. VIII

            Kacper Krasicki kl. VIII

            II.miejsce kpt.Dawid Augustynowicz kl. VII

            Filip Rzędzian kl. VII

            Julia Krzewska kl. VII

            Martyna Sobczak kl.VII

            Amelia Stawecka kl.VII

            Igor Okuła kl. VII

            III miejsce kpt. Jan Żendzian kl.V

            Martyna Kijek kl.V

            Błażej Kowalewski kl. V

            Dawid Malinowski kl. V

            Marcel Orzechowski kl. V

            GRATULUJEMY!!!

          • Dzień Pluszowego Misia

          • 25 listopada swoje święto obchodzi najlepszy przyjaciel dzieci i najmilsza przytulanka przy zasypianiu - Pluszowy Miś. Dzieci z Oddziału Przedszkolnego uczciły to święto śpiewem i różnymi zabawami. Każdy przyniósł swoją ulubiona przytulankę.

          • Konkurs rzutu piłką palantową

          • W październiku, korzystając z pięknej pogody, rozegrany został konkurs rzutu piłką palantową. Do finału dostało się 8 chłopaków i 8 dziewcząt.

            I miejsce Paweł Sikorski kl. VIII

            II miejsce Dawid Augustynowicz kl. VII

            III miejsce Filip Rzędzian kl. VII

            I miejsce Natalia Dworakowska kl. VII

            II miejsce Martyna Nartowicz kl. VII

            III miejsce Sofija Morhum kl. VII

          • Czytanie na dywanie

          • W ramach szkolnej akcji ,,Czytanie na dywanie" dziewczęta z Samorządu Uczniowskiego przeczytały dzieciom z Oddziału Przedszkolnego baśń ,,Królewna Śnieżka" oraz przygotowały pracę plastyczną. Spotkania te mają na celu promocję czytelnictwa wśród dzieci.

          • Dzień Zdrowego Odżywiania

          • Dzień Zdrowego Odżywiania w naszej szkole obejmował zajęcia prowadzone przez Pana Damiana Pogodzińskiego- dr nauk medycznych, biologa molekularnego, który opowiadał o zasadach dobrego żywienia. Uczniowie przygotowywali też własne zdrowe kanapki oraz tworzyli piramidę żywienia, ucząc się, jakie produkty powinny dominować w codziennej diecie. Całe wydarzenie pokazało, że zdrowe jedzenie może być proste i naprawdę smaczne.

          • DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI

          • Dzień Życzliwości już wkrótce!

            Zapraszamy wszystkich uczniów do wspólnego świętowania – uśmiechem, dobrym słowem i małymi gestami, które potrafią zrobić wielką różnicę.

            Pokażmy, że nasza szkoła to miejsce pełne serdeczności i pozytywnej energii!

            Tego dnia ubieramy się na żółto – w kolorze słońca, radości i życzliwości.

            Dołączcie i rozświetlmy szkołę dobrymi emocjami!

          • Wyniki konkursu "Narodowy kotylion"

          •  

            🥇 I miejsce - Maja Konopka kl. IV

            🥈 II miejsce - Aniela Kulikowska kl. IV

            🥈 II miejsce- Martyna Kijek kl. V

            🥉III miejsce - Gabriela Borkowska kl. VI

            Wyróżnienie:

            Helena Kulikowska kl. IV

            Hanna Ołdziej kl. IV

            Maja Pawlak kl. V

            Amelia Stawecka kl. VII

            Gratulujemy!

          • SZKOLNY BIEG NIEPODLEGŁOSCI

          • Uczniowie naszej szkoły upamiętnili rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę w 1918 roku uczestnicząc w Szkolnym Biegu Niepodległości.