Strona główna
Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego
W naszej szkole odbył się Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego, który jak co roku zgromadził wielu miłośników sportowych emocji.
W kategorii chłopców:
I miejsce - Dawid Augustynowicz
II miejsce - Konrad Sołowiński
III miejsce - Błażej Kowalewski
W kategorii dziewcząt:
I miejsce - Dominika Nartowicz
Mikołajkowy Turniej Warcabowy
W szkole odbył się Mikołajkowy Turniej Warcabowy, który cieszył się dużym zainteresowaniem wśród uczniów.
Zwycięzcy w kategorii klas VI- VIII:
I miejsce - Konrad Sołowiński
II miejsce -Anna Chmielewska
III miejsce -Julia Krzewska
III miejsce -Michał Popławski
Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego
7 grudnia miłośnicy gry tenisa stołowego spotkali się w naszej sali gimnastycznej, by rywalizować w Mikołajkowym Turnieju Tenisa Stołowego. Został on zorganizowany przez Uczniowski Klub Sportowy w Radulach. W turnieju udział wzięli absolwenci i rodzice naszej szkoły. Po emocjonujacych rozgrywkach wyłoniono zwycięzców.
Mikołajkowy Turniej Szachowy
Mikołajkowy Turniej Szachowy, to wspólny czas logicznego myślenia w celu znalezienia dobrej strategii w trudnych sytuacjach. Uczniowie klas III-VIII z wielkim zaangażowaniem wzięli udział w corocznych rozgrywkach.
I miejsce - Dawid Augustynowicz kl. VII
II miejsce - Konrad Sołowiński kl. VI
III miejsce- Natalia Dworakowska kl. VII
Projekt "Wyjście z klasą"
4 grudnia 2025r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w wycieczce do Warszawy, zorganizowanej w ramach projektu „Wyjście z klasą”. Głównym punktem programu była wizyta w Teatrze Capitol, gdzie obejrzeliśmy magiczny spektakl „Królowa Śniegu”.
Przedstawienie zachwyciło uczestników piękną scenografią, świetną grą aktorską oraz muzyką, która wprowadziła wszystkich w wyjątkowy, zimowy nastrój.
Andrzejki
Czwartek 27 listopada w naszej szkole przebiegał pod hasłem wróżb i zabaw andrzejkowych, które przygotowali uczniowie klasy VIII i Samorzad Szkolny.
Uczniowie mogli poznać swoją bliższą i dalszą przyszłość.
Podczas zabaw muzycznych śmiechu było co niemiara. Mamy nadzieję,że w przyszłym roku zabawa będzie równie udana !
Turniej Ringo
Za nami szkolny Turniej Ringo. Wzięło w nim udział 6 drużyn składających się z uczniów klas IV-VIII. Po wielu bojach i zaciętej walce wyłoniono zwycięzców.
I miejsce kpt. Tomasz Sadowski kl. VIII
Paweł Sikorski kl. VIII
Adam Wołosiewicz kl. VIII
Krystian Frankowski kl. VIII
Michał Popławski kl. VIII
Dzień Pluszowego Misia
25 listopada swoje święto obchodzi najlepszy przyjaciel dzieci i najmilsza przytulanka przy zasypianiu - Pluszowy Miś. Dzieci z Oddziału Przedszkolnego uczciły to święto śpiewem i różnymi zabawami. Każdy przyniósł swoją ulubiona przytulankę.
3
Konkurs rzutu piłką palantową
W październiku, korzystając z pięknej pogody, rozegrany został konkurs rzutu piłką palantową. Do finału dostało się 8 chłopaków i 8 dziewcząt.
I miejsce Paweł Sikorski kl. VIII
II miejsce Dawid Augustynowicz kl. VII
III miejsce Filip Rzędzian kl. VII
I miejsce Natalia Dworakowska kl. VII
II miejsce Martyna Nartowicz kl. VII
Czytanie na dywanie
W ramach szkolnej akcji ,,Czytanie na dywanie" dziewczęta z Samorządu Uczniowskiego przeczytały dzieciom z Oddziału Przedszkolnego baśń ,,Królewna Śnieżka" oraz przygotowały pracę plastyczną. Spotkania te mają na celu promocję czytelnictwa wśród dzieci.
Dzień Zdrowego Odżywiania
Dzień Zdrowego Odżywiania w naszej szkole obejmował zajęcia prowadzone przez Pana Damiana Pogodzińskiego- dr nauk medycznych, biologa molekularnego, który opowiadał o zasadach dobrego żywienia. Uczniowie przygotowywali też własne zdrowe kanapki oraz tworzyli piramidę żywienia, ucząc się, jakie produkty powinny dominować w codziennej diecie. Całe wydarzenie pokazało, że zdrowe jedzenie może być proste i naprawdę smaczne.
DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI
Dzień Życzliwości już wkrótce!
Zapraszamy wszystkich uczniów do wspólnego świętowania – uśmiechem, dobrym słowem i małymi gestami, które potrafią zrobić wielką różnicę.
Pokażmy, że nasza szkoła to miejsce pełne serdeczności i pozytywnej energii!
Tego dnia ubieramy się na żółto – w kolorze słońca, radości i życzliwości.
Wyniki konkursu "Narodowy kotylion"
I miejsce - Maja Konopka kl. IV
II miejsce - Aniela Kulikowska kl. IV
II miejsce- Martyna Kijek kl. V
III miejsce - Gabriela Borkowska kl. VIWyróżnienie:
Helena Kulikowska kl. IV
Hanna Ołdziej kl. IV
Maja Pawlak kl. V
Amelia Stawecka kl. VII
Gratulujemy!
3
SZKOLNY BIEG NIEPODLEGŁOSCI
Uczniowie naszej szkoły upamiętnili rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę w 1918 roku uczestnicząc w Szkolnym Biegu Niepodległości.
22
Deklaracja dostępności
- Deklaracja dostępnościKoordynator: Zofia Grodzka
E-mail: sekretariat@spradule.pl
Telefon: 857182024
Galeria zdjęć
- brak danych

Godziny dzwonków
Sobota 27.06.2026