• Wojewódzki Konkurs Plastyczny

• Z dumą przedstawiamy laureatki Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego "Piękne są nasze barwy ojczyste":

Helena Kulikowska klasa II - nagroda

Magdalena Matyszewska klasa III - wyróżnienie

Gratulujemy!!!

• Robot Photon

• Dzieci z oddziału przedszkolnego po raz kolejny brały udział w zajęciach z wykorzystaniem Robota Photon zakupionego w ramach programu Laboratoria Przyszłości.

• Konkurs plastyczny

Helena Kulikowska klasa II - nagroda

Magdalena Matyszewska klasa III - wyróżnienie

Gratulujemy!!!

• Wycieczka do Epi-Centrum Nauki w Białymstoku

• Klasa II i III miała okazję odwiedzić Epi-Centrum Nauki w Białymstoku. Dzieci wzięły udział w doświadczeniach chemicznych, które przyniosły wiele emocji oraz zwiedzili wystawę naukową.

• Mikołajki to taki przedsmak Świąt

W naszej szkole zrobiło się dziś czerwono, reniferowo, mikołajowo... po prostu cudnie!

Był Mikołaj i wyczekane prezenty.

• "Mała książka- wielki człowiek"

• Uczniowie I klasy otrzymali książki w ramach kampanii " Mała książka - wielki człowiek" realizowanego przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Celem kampanii jest promocja czytelnictwa wśród dzieci w różnych grupach wiekowych.

• Andrzejki w klasach 0- III

• Czwartek 30 listopada w naszej szkole przebiegał  pod hasłem wróżb i zabaw andrzejkowych. Już od samego rana,  klasy naszych najmłodszych uczniów zamieniły się w miejsce czarów i magii.

Według dawnych wierzeń, noc świętego Andrzeja miała moc magiczną, pozwalającą zerknąć przez ramię w przyszłość. Dzisiaj Andrzejki to przede wszystkim zabawa.

• KIERMASZ BOŻONARODZENIOWY

• Drodzy Rodzice!

Uprzejmie informujemy, iż 6 grudnia 2023r. odbędzie się w szkole Kiermasz Bożonarodzeniowy.

Prosimy wszystkich państwa o aktywne włączenie się do tego przedsięwzięcia, poprzez przygotowanie z dziećmi dekoracji i ozdób Bożonarodzeniowych.

Będziemy wdzięczni za dostarczenie ich do szkoły.

Środki pozyskane z akcji zostaną przekazane na Radę Rodziców.

Organizatorzy: Rada Rodziców, Samorząd Uczniowski

• 25 listopada obchodzimy Dzień Pluszowego Misia

Ten dzień świętowaliśmy wraz ze swoimi pluszakami. Dzieci opowiadały, dlaczego lubią swoje pluszaki i jak się z nimi bawią. Poznały również historię Święta Misia, bawiły się przy piosenkach, a także uczestniczyły w zabawach ruchowych  i zgadywankach.

Wykonywały również  różne prace plastyczne, które przygotowała pani Magdalena Sobolewska z  Gminnej Biblioteki Publicznej.

Bardzo dziękujemy za kreatywne zajęcia plastyczne.

• Cóż to był za dzień!

21 listopada obchodziliśmy Dzień Życzliwości i Pozdrowień.

Nasza skrzynka pękała w szwach od wiadomości, pozdrowień, podziękowań i laurek! To był prawdziwy dzień dobrych uczynków i pozytywnych emocji.

Dziękujemy, że mogliśmy go przeżyć razem z Wami

I pamiętajmy o okazywaniu dobra oraz o rozbudzaniu w sobie życzliwości wobec innych nie tylko od święta.

• Laboratoria Przyszłości - oddział "0"

• Dzieci z oddziału "0" kolejny raz brały udział w zajęciach z wykorzystaniem Robotów Photon zakupionych w ramach programu Laboratoria Przyszłości.

Przypominamy iż Photon to interaktywny robot edukacyjny, który poprzez aplikację mobilną oraz powiązane z nią doświadczenia i eksperymenty wprowadza dzieci w świat nowych technologii. Wspiera w rozwoju podstawowych umiejętności naszych czasów. Najmłodsze dzieci najlepiej przyswajają wiedzę wtedy, gdy zupełnie nie wiedzą o tym, że się uczą.

• Audycja muzyczna

• 14 listopada uczniowie wysłuchali auducji muzycznej pt. "Sandały pędzącej strzały" w wykonaniu muzyków z Arte- muza. Uczniowie zostali zapoznali z muzyką coutnry,poznali największe przeboje tego gatunku, oraz najczęściej używane insrumenty.

• "Przynieś kwiatka będzie rabatka"

• "Przynieś kwiatka będzie rabatka" to wyjątkowa akcja, w którą zaangażowali się uczniowie oraz nauczyciele, a jej celem było ocieplenie wizerunku szkoły. Kwiaty zdecydowanie to umożliwiają.

Dziś chętni uczniowie klasy 1 i 3 wraz z panią Kingą Potrzeko, panią Kingą Żmujdzin oraz panią Joanną Adamowicz wykonali nasadzenia roślin doniczkowych. Kwiaty będą zdobiły korytarz szkolny.

Dziękujemy wszystkim dzieciom oraz rodzicom zaangażowanym w akcję.