• Projekt "Ekosfera nad Narwią"

• Nasza szkoła bierze udział "Ekosfera nad Narwią" w ramach działania "Podlaskie lokalnie" Podlaski Instytut Kultury z dofinansowaniem Narodowe Centrum Kultury - uczniowie przygotowali piękne prace o bocianach, a  gościem we wszystkich klasach był Adam Zbyryt - Człowiek z Puszczy - naukowiec, przyrodnik, popularyzator wiedzy i miłośnik bocianów.

• Karate dla dzieci

• Drodzy Rodzice,

Jest możliwość aby w naszej szkole odbywały się dodatkowo płatne zajęcia z karate. Więcej szczegółów uzyskają Państwo, gdy zbierze się grupa chętnych osób. Na zapisy czekamy do 16.09.2022r.

• Profilaktyka chorób zakaźnych.

• W ramach kampanii „Tydzień dla profilaktyki chorób zakaźnych” zostaną przeprowadzone przez wychowawców klas zajęcia uświadamiające uczniom potrzebę dbania o własne zdrowie oraz kształtujące umiejętności niezbędne do ochrony zdrowia. Zaplanowana kampania ma na celu przekazanie uczniom informacji dotyczących chorób zakaźnych oraz sposobów zapobiegania im.Podczas zajęć wykorzystane zostaną materiały edukacyjne przygotowane Ministerstwo Edukacji i Nauki we współpracy z Głównym Inspektorem Sanitarnym oraz organizacjami pozarządowymi, a w tym w szczególności materiały informacyjne, filmy edukacyjne oraz kolorowe ulotki.